5 důvodů proč mít svůj web

1.2.2018

5  důvodů proč mít svůj web

Mít v dnešní době svůj vlastní web je pomalu "jasná věc". Ne jenom, že prezentujete sami sebe či společnost, ale ukazujete jak dobří a profesionální jste. V dnešní době není důležité mít na svém webu mnoho informací, ale jsou důležité zmínit důležité fakta o spololečnosti. Jak jsme dříve psali v našem článku, jde i o tzv. “WOW” efekt. Nebojte se experimentovat, publikovat informace, které třeba u konkurence nenaleznete. Prohlédněte si weby vaší konkurence a zhodnoťte jakou přidanou hodnotu do svých webových stránek můžete vložit.

Pokud váháte, jestli si webové stránky vytvořit, zde je 5 důvodů, které vás jistě přesvědčí:

1. PREZENTACE

Jak firemní, tak i osobní webové stránky slouží k prezentaci. Tudíž je důležité si na webových stránkách dát opravdu záležet. Je důležité zaujmout. Mohli bychom to přirovnat k "lásce na první pohled". I zmíněné motto můžeme aplikovat k webovým stránkám. Na první pohled se zákazník může do vašich stránek zamilovat, či nikoli. Pokud máte své webové stránky propracované, je téměř 100% šance u zákazníka uspět.

2. DOHLEDATELNOST

Ať už chcete, nebo ne, internet má  většina domácností. Podle Netmonitor.cz překročil počet uživatelů začátkem roku 2017 přes 7 milionů. Po zadání klíčového slova na internetu se objeví vaše stránky, a v tuto chvíli stránky slouží jako vaše vizitka.

3. ZACÍLENÍ

Pokud již webové stránky máte, nebraňte se propagaci. Sociální sítě vám zaručí zacílení propagace do skupin, v kterých lze najít potenciálního zákazníka.  Díky kampaním, které budete propagovat, víte, jaký typ potenciálních zákazníků na vaši propagaci reagují. Tyto informace, jako například: pohlaví, geografické údaje, či odkud se proklikly na váš web, lze využít v příštích propagacích.

4. POTENCIÁLNÍ ZÁKAZNÍCI

Stručně a jasně. Nikdy nevíte, kdy na váš web zavítá neznámý člověk. Kamarád vašeho klienta navštíví vaše stránky a vy se budete moci pyšnit kvalitním webem a v tomto případě bez jakékoli práce získáte dalšího klienta.

5. PREZENTACE PRODUKTU, SLUŽBY, RADY, TIPY ...

Na webových stránkách můžete prezentovat vaše produkty, služby a ne jen to. Zde se dá využít spousta metod na nalákání zákazníka. Můžete zde sdílet své články, náměty, rady a tipy, které zákazníci, čtenáři velmi rádi ocení. Na ty se můžete těšit v dalším článku od Infonia.cz

Infonia > Blog > 5 důvodů proč mít svůj web
Všechny údaje jsou povinné.
Infonia.cz

E-mail: info@infonia.cz