Co všechno patří na firemní web

18.2.2015

Co všechno patří na firemní web

Firemní web je jednou z cest, kterou o sobě dáváte vědět svým zákazníkům a prostřednictvím kterého s nimi i komunikujete. Podle toho by měl váš firemní web také vypadat a hlavně by měl obsahovat vše potřebné.

Výčet věcí by se dal v podstatě rozdělit na dvě skupiny a to na položky, které musí web ze zákona obsahovat, a na věci, které na webu umístěné být nemusí, ale jejich přítomnost je klíčová.

Do první kategorie patří údaje o samotné firmě. Tedy jméno podnikatele, nebo název společnosti, sídlo společnosti nebo místo podnikání, identifikační číslo podnikatele a údaj o zápisu v evidenci.

Do druhé kategorie patří položky, bez kterých by web sice fungovat mohl, ale jeho návštěvníci by se o vás mnoho informací nedozvěděli, a hlavně by je web ani nijak nezaujal. Je proto nutné vybavit ho vším potřebným, co by mohlo potencionálního zákazníka zajímat.

Web by proto měl poskytnout zákazníkovi přehled o ceně vašich služeb prostřednictvím ceníku. Právě ceny komodit, se kterými obchodujete, budou jedním z nejdůležitějších aspektů při zákazníkově rozhodování, zda se na vás obrátí či nikoliv. Dále je dobré samotné služby či výrobky které nabízíte řádně představit a prezentovat je také kvalitním obrazovým materiálem, který bude zachycovat nejlépe nabízený originál.

Velmi vhodné je také zveřejnit reference, prostřednictvím kterých se o vás vyjadřují vaší stávajícízákazníci. Kvalitní a hlavně kladné reference dovedou do dostatečné míry přesvědčit potencionálního zákazníka, aby vám důvěřoval a uskutečnil obchod právě s vámi.

Velmi vhodné je také držet krok s dobou a dávat o sobě vědět i na místech, kde se denně objevují tisíce lidí. Tím místem jsou sociální sítě, prostřednictvím kterých můžete také komunikovat se svými zákazníky a umístěním odkazu na webu nic nezkazíte. Zapomenout bychom neměli ani na formuláře, do kterých budou moci návštěvníci webu zaznamenávat své dotazy, objednávky a jiné.


Máte zájem o firemní web?

Zaručujeme Vám jak kvalitu, tak i stálou technickou podporu.

x
...nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře
Infonia > Blog > Co všechno patří na firemní web