Infonia pomáhá sportovcům i kultuře

4.7.2006

Infonia pomáhá sportovcům i kultuře

Společnost Infonia již řadu let aktivně podporuje činnost řady nevýdělečných organizací. Sponzorsky pomáhá při organizaci sportovních akcí a turnajů, činnosti oddílů, podílí se na získávání dětí pro aktivní trávení volného času. V oblasti kultury podporujeme některé jednotlivé akce.

V rámci spolupráce se smíšeným pěveckým sborem VOKS Praha se podílíme na vydání jeho CD s evropskými a jihoamerickými vánočními koledami. Sbor se v roce 2004 stal finalistou mezinárodní soutěže Svátky písní v Olomouci a v roce 2005 na mezinárodní soutěži Pražské dny sborového zpěvu získal druhé místo v kategorii smíšené sbory.

Ve spolupráci s agenturou Zaviko se naše společnost podílí na propagaci a popularizaci řady kulturních a sportovních akcí a projektů, které agentura organizuje. Například Hudbou proti rakovině, Podpora pražské ZOO, Koncerty Českého národního symfonického orchestru v Dvořákově síni,...

Od začátku realizace sportovně sociálního projektu prevence kriminality mládeže Sport bez předsudků se podílíme na propagaci všech sportovních akcí v Čechách i na Moravě.

V roce 2005 byla Infonia mediálním partnerem utkání jednoho z nejlepších australských ragbyových celků NSW Waratahs s českou reprezentací v Praze.

Společnost je rovněž jedním ze sponzorů ragbyového klubu RC Slavia Praha a již od devadesátých let se podílí na propagaci mezinárodního ragbyového turnaje kadetů Slavia Cup.

V rámci podpory menšinových sportů sponzorsky pomáháme jednomu z nejlepších týmů amerického fotbalu v České republice, celku Prague Panthers.

Infonia provozuje projekt RUGBY.CZ, který nabízí denní ragbyové zpravodajství a stal se jedním z nejčtenějších sportovních webů. V rámci tohoto projektu si české kluby spravují vlastní sportovní weby.

Infonia > Blog > Infonia pomáhá sportovcům i kultuře
Všechny údaje jsou povinné.
Infonia.cz

E-mail: info@infonia.cz