Inovace redakčního systému

17.2.2006

Vkládání přílohVkládání příloh
Vkládání příloh

Během posledních měsíců jsme pracovali na několika podstatných vylepšeních redakčního systému.

Obohacení příspěvků o odkazy

Ke každému textu, ať již je to příspěvek, produkt, akce nebo kapitola, si můžete přidat libovolný počet doplňujících odkazů:

  • vnější odkazy, "hardlinky" - odkazy směřující ven z prezentace (např. www.sun.com)
  • vnitřní odkazy, "softlinky" - odkazy v rámci intenetové prezentace (např. www. matrom.com/novy_produkt_enocean)

Tato služba je vázána na službu "správa obsahu" 3. a vyšší generace. Více informací rádi poskytneme po telefonu či emailu.

Navigace

I zde jsme pro Vás připravili několik úprav, které Vám usnadní a hlavně urychlí práci s redakčním systémem.

První úprava se týka katalogů. Pokud se uživatel rozhodne editovat katalog, stačí pouze aby na něj kliknul a ihned se mu otevře a rozbali jeho hlavní skupina.

Další velkou pomocí je schopnost zapamatovat si poslední navštívenou sekci. To znamená, že když uživatel naposledy pracoval např. s články, tak se mu při dalším přihlášení zobrazí právě tato sekce.

Obě úpravy s sebou nesou velkou úsporu času. Uživatel se nemusí zdržovat zdlouhavým proklikáváním do sekcí či částí, ve kterých potřebuje pracovat.

Vkládání příloh

Vylepšili jsme funkce vkládání příloh. Až doposud nebyl zřetelně rozlišen typ přílohy (obrázek, dokument, odkaz) a byl také omezen počet vkládaných souborů na pouhých 20.

Nyní si můžete zvolit hned ze čtyř typů vkládaných souborů a ke každému souboru a odkazu doplnit popisek a u obrázků možnost zvětšení. Dále je zvýšen počet přikládaných příloh.

Infonia > Blog > Inovace redakčního systému