Kde všude mít URL svého webu?

9.4.2015

Kde všude mít URL svého webu?

Pokud se vám právě podařilo zdárně dokončit váš nový web, nastává pro vás nová, možná ještě o něco více složitější práce, a to dostat váš web do podvědomí lidí. Je jasné, že na váš nový web okamžitě nezačnou proudit davy návštěvníků. Musíte jim web ukázat, připomenout a toto dělat stále dokola.

Nejjednodušší způsob jak toto provést, kromě samotného internetu, je umístit své URL lidem na oči. Je tedy zapotřebí zakomponovat ho na místa, která má na očích co nejvíce lidí. Tím prvním a velmi důležitým místem, je kontakt na vás. Ať už se jedná o vaše razítko, vizitku, zvonek na vašich dveřích atd., zde všude bude mít ULR adresa svůj význam. Lidé si totiž začnou s webem spojovat i vaše dobré jméno a vždy, když o vás bude řeč, nebo si na vás lidé vzpomenou, podvědomě jim naskočí i spojitost s webovou stránkou. To samé platí i o šabloně vašeho e-mailu. Kdykoliv budete prostřednictvím e-mailů s někým komunikovat, bude mít dotyčný před očima i odkaz na váš web.

Dalším způsobem je výroba propagačních materiálů, ve kterých můžete prezentovat všechno možné, od vaší společnosti, nejrůznějších nabídek, až jen čistě po váš web. Jedná se o způsob propagace, který je již finančně zatížen, avšak dostane-li se takovýto propagační materiál na ta správná místa, kde je po vámi nabízených službách či výrobcích poptávka, bude to trefa do černého. Na takovýchto materiálech by mělo být URL opravdu dobře viditelné a mělo by být jasné, že právě na této stránce najde potencionální zájemce přesně to, co hledá.

Dalším způsobem jak svůj web propagovat je i naprosto jednoduché umístění odkazu na váš vůz. Jedná se o pojízdnou reklamu, která přijde denně na oči stovkám až tisícům lidem. A byl by čert, aby si některý z nich URL nezapamatoval a nevyužil vašich služeb. Důležité je tedy být nápadití a nebát se nových neotřelých způsobů propagace, které zaujmou.


Potřebujete pomoci s reklamou?

Rádi Vám nabídneme marketingový plán.

x
...nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře
Infonia > Blog > Kde všude mít URL svého webu?