Naše weby jsou ještě rychlejší

1.4.2014

Naše weby jsou ještě rychlejší

V průběhu března jsme potěšili všechny naše klienty, když jsme jim všem výrazně zrychlili načítání webových stránek. Čas mezi kliknutím na odkaz a časem, než se nová stránka načte, je důležitý z několika důvodů.

Rychlejší stránky jsou obchodně úspěšnější. Mají vyšší pravděpodobnost, že z nich návštěvníci objednají. Pokud se stránka načítá přes 4 sekundy, může tento rozdíl dělat až 50 %.

Druhým důležitým důvodem je vyhledávání. Přestože Google ani Seznam nezveřejňují proč a jak výsledky upřednostňují, je dokázáno, že rychlost načítání má podstatný vliv.

 

<!--  technické okénko začátek

Naše servery jsou hostovány v cloudovém řešení, s 50 jádry, s garantovanými IOPS a nízkou agregací, tedy nesrovnatelné s "malými" weby. Servery jsou umístěny v prostorech Nagano na pražském Žižkově, vedle serverů O2 či Radiokomuikací. Zabezpečení a běžný provoz zajišťují kolegové z partnerské firmy z IDC.

konec technického okénka  -->


Obsah stránek našich zákazníků poskytuje redakční služba Fonio, která pohání již přes 1 000 webů. Často jej využívají menší a střední firmy, organizace, školy a školky, sportovní organizace, kluby a eshopy.

Infonia > Blog > Naše weby jsou ještě rychlejší
Všechny údaje jsou povinné.
Infonia.cz

E-mail: info@infonia.cz