Weby pro školy a školky

18.10.2013

Od internetových stránek českých škol a školek lidé nečekají žádné zázraky. Co hůře, učitelé a i rodiče často požadují jen nutné minimum. Velká většina školních je plná informací, ovšem v zastaralém a nepřehledném designu.

titulka_pro_web_školek3.jpgDalším důvodem je omezený tok financí do státních institucí – fyzická výbava školy je tedy právoplatně na prvním místě.

A zatímco kvalita českého školství nepopíratelně vzrůstá, weby základních a mateřských škol stojí na místě již delší dobu. Což se nám, rodičům, příliš nelíbí.

Každá mateřská a základní škola může za přátelskou cenu založit web u nás, s čímž získá i pohodlnný redakční systém a podporu.

Jelikož naše weby vychází z vyladěné šablony, sami si moho bez obav měnit obsah a základní grafické prvky, aniž by se v oblasti tvorby webů jakkoliv angažovali.

Projekty ZákladníŠkola.cz a MateřskáŠkola.cz cílí na všechny české školy, které se chtějí za rozumné peníze moderně představit svým stávajícím i potenciálním školákům.

Pokud navíc máte své představy o školním webu, rádi se jim po bližší konzultaci přizpůsobíme. Devizou naší společnosti je mnohem osobnější a mnoha lety prověřený přístup k internetovým stránkám i k našim klientům.

Vážení páni ředitelé a vážené paní ředitelky, neváhejte a bezplatně si vyzkoušejte školní stránky v podání společnosti Infonia!

Kde se dozvíte více:

Infonia > Blog > Weby pro školy a školky